// Cariera / Lista posturilor vacante

Specialist in domeniul creditarii/ofiter credite

Specialist in domeniul creditarii (relatii cu clientela) in orasele Chisinau, Balti, Hincesti, Cimislia, Stefan-Voda, Ialoveni, Rezina,Telenesti,

Responsabilitati:

- Promovarea si vinzarea produselor de creditare
- Oferirea consultatiilor individuale cu privire la procedurile, termenii si conditiile aferente procesului de creditare
- Analiza cererilor de imprumut
- Intocmirea dosarelor de creditare

Cerinte fata de candidat:

- Studii in domeniul economic (profil contabil preferabil)
- Abilitati de comunicare
- Cunoasterea limbilor romana si rusa
- Orientare spre client si rezultat
- Capacitati de organizare si planificare eficienta

Oferim:

- Angajare oficiala cu pachet social deplin
- Stagierea persoanelor selectate
- Lucru intr-un colectiv modern si ambitios
- Training-uri de specialitate si oportunitati de dezvoltare a carierei
- Salariu+bonusuri (un sistem de bonusuri care depinde direct de rezultatele muncii)

Persoanele interesate sunt invitate sa depuna CV-ul cu poza pe e-mail: hr@fincombank.com, indicind in tema scrisorii orasul in care doriti sa activati.

La interviu vor fi contactate doar persoanele selectate in baza CV-ului.