// Cariera / Lista posturilor vacante

Specialist deservire clienti

Specialist deservire clienti in orasele: Chisinau, Ocnita, Cantemir, Stefan Voda
Responsabilitati:

- Promovarea si vinzarea produselor si serviciilor bancare
- Consultarea si deservirea clientilor-persoanelor fizice si juridice

Cerintele fata de candidat:

- Studii in domeniul economic
- Abilitati de comunicare
- Cunoasterea limbilor romana si rusa
- Capacitate de asimilare de noi cunostinte
- Orientare spre client si rezultat
- Experienta in domeniu va constitui un avantaj

Oferim:

- Salariu incipient atractiv, care poate ajunge si depasi 10 000 MDL , in functie de KPIsi experienta
- Angajare oficiala cu pachet social deplin
- Stagiere persoanelor selectate
- Lucru intr-un colectiv tanar si ambitios
- Training-uri de specialitate si oportunitati de dezvoltare a carierei

Persoanele interesate sunt invitate sa depuna CV-ul cu poza prin e-mail: hr@fincombank.com, indicind in tema scrisorii orasul in care doriti sa activati.

Pentru interviu vor fi contactate doar persoanele selectate in baza CV-ului.