// Cariera / Lista posturilor vacante

Inginer-electrician, Directia Administrativa

Responsabilitati:
Asigurarea functionarii fiabile a echipamentelor, instalatiilor si sistemelor electrice din cadrul bancii;
Negocierea si semnarea contractelor cu agentii prestatori de servicii din acest domeniu;
Primirea in exploatare a instalatiilor nou montate;
Evidenta registrelor tehnice (registru de evidenta a mijloacelor de protectie electrica, antiincendiare, a gazelor, etc)
Reparatii curente si de intretinere a echipamentelor, etc.

Cerinte:
Studii superioare specializate;
Experienta relevanta in domeniul energetic;
Detinerea categoriei nr. 4 de securitate electrica pentru desfasurarea activitatii in functia de electrician;
Cunoasterea legislatiei si standardelor tehnice in vigoare;
Cunoasterea limbilor romana si rusa;
Calitati personale: punctualitate, responsabilitate, capacitatea de a lucra individual si in echipa.

Oferim:
Cursuri gratuite de formare si dezvoltare profesionala;
Ajutor material pentru evenimente speciale;
Prima de performanta;
Vineri - zi de lucru cu program de munca redus;
Pauza dulce cu ceai si biscuiti;
Echipa dinamica si ambitioasa.

Persoanele interesate de postul mentionat sunt invitate sa transmita CV-ul la e-mail: hr@fincombank.com, indicand functia pentru care aplica.