// Cariera / Lista posturilor vacante

Sef Agentie

Noi sustinem dezvoltarea intreprinderilor mici si mijlocii. Credem in proiectele, visele si actiunele oamenilor. Construim parteneriate care se bazeaza pe incredere, respect, transparenta si responsabilitate.

Responsabilitati:

-Organizarea si coordonarea activitatii Agentiei;
-Promovarea produselor si serviciilor Bancii, cu implicare in procesul de vinzare;
-Controlul realizarii planului de afaceri a Agentiei;
-Administrarea portofoliului de credite.

Cerinte:

-Capacitati organizatorice;
-Abilitati de cordonare;
-Abilitati analitice;
-Studii superioare economice;
-Experientt anterioara in domeniul creditar si microcreditarii de la 2 ani pana la 5 ani;
-Detinerea abilitatilor organizatorice;
-Abilitati bune de comunicare.

Conditii de munca:
Programul de lucru este de la 08:30 - 17:30.

Oferim:

Cursuri gratuite de formare si dezvoltare profesionala;
Ajutor material pentru evenimente speciale;
Prima de performanta;
Pauza dulce cu ceai si biscuiti;
Echipa dinamica si ambitioasa.

Persoanele interesate sunt invitate sa depuna CV-ul la: hr@fincombank.com , indicind functia pentru care aplica si localitatea.