// Карьера / Список вакансий

Sef, Sectia Marketing

Responsabilitati:
Gestionarea activitatii echipei in crearea si implementarea campaniilor de promovare;
Responsabil de dezvoltarea si implementarea eficienta a strategiilor de marketing ale bancii, adaptate cerintelor pietei;
Planificarea bugetelor pentru realizarea strategiilor de marketing, controlul executarii acestora, atingerea rezultatelor planificate;
Analiza detaliata si monitorizarea studiului de piata, imbunatatirea performantei campaniilor de marketing;
Definirea campaniilor de comunicare si marketing operational;
Interactiunea cu subdiviziunile interne ale bancii pentru asigurarea coeziunii si eficacitatii campaniilor de marketing.

Cerinte:
Studii in domeniul marketingului/sociologie finisate in institutiile de invatamant nationale sau internationale;
Experienta de minim 5 ani in domeniul marketingului;
Abilitati analitice si de previziune, abilitati excelente de comunicare;
Cunostinte avansate de utilizare MS Office (Excel, Word, Power Point, etc);
Cunoasterea fluenta a limbilor: romana, rusa si engleza;
Calitati personale: integritate, profesionalism, spirit de echipa, creativitate, orientare catre rezultat.

Beneficii:
Programe de training (cursuri gratuite de formare si dezvoltare profesionala);
Ajutor material pentru evenimente speciale;
Prima anuala de performanta;
Evenimente corporate si teambuilding.

Persoanele interesate sunt invitate sa depuna CV prin e-mail: hr@fincombank.com , indicand postul pentru care aplica.

Vor fi contactate doar persoanele care corespund criteriilor enuntate.
Применить