// Карьера / Список вакансий

Sef, Serviciul promovare a produselor retail

Responsabilitati:
- Promovarea produselor creditare si necreditate retail (carduri bancare si servicii la distanta, asigurari, produse pasive, etc);
- Analiza si evaluarea necesitatilor clientilor persoane fizice la procurarea produselor retail, efectuarea studiului de competitivitate pe piata, participarea la activitati de evaluare a calitatii deservirii clientilor in sucursalele bancii;
- Elaborarea metodelor de promovare si marketing a produselor retail, dezvoltarea canalelor existente pe vanzari;
- Instruire si suport specialistilor sucursalelor bancii in vanzarea si promovarea produselor retail.

Cerinte/Abilitati:
- Studii superioare cu profil economic;
- Experienta de activitate in domeniul vanzarilor produselor bancare va constitui un avantaj;
- Utilizator increzut PC;
- Responsabilitate, organizare si atentie la detalii;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Cunoasterea fluenta a limbilor romana si rusa.

Ce oferim:
- Cursuri gratuite de formare si dezvoltare profesionala;
- Ajutor material pentru evenimente speciale;
- Prima de performanta;
- Vineri - zi de lucru cu program de munca redus;
- Pauza dulce cu ceai si biscuiti.

Persoanele interesate sunt invitate sa depuna CV-ul la: hr@fincombank.com , indicind functia pentru care aplica.
Применить