// Карьера / Список вакансий

Sef Agentie

Noi sustinem dezvoltarea intreprinderilor mici si mijlocii. Credem in proiectele, visele si actiunele oamenilor. Construim parteneriate care se bazeaza pe incredere, respect, transparenta si responsabilitate.

Responsabilitati:

-Organizarea si coordonarea activitatii Agentiei;
-Promovarea produselor si serviciilor Bancii, cu implicare in procesul de vinzare;
-Controlul realizarii planului de afaceri a Agentiei;
-Administrarea portofoliului de credite.

Cerinte:

-Capacitati organizatorice;
-Abilitati de cordonare;
-Abilitati analitice;
-Studii superioare economice;
-Experientt anterioara in domeniul creditar si microcreditarii de la 2 ani pana la 5 ani;
-Detinerea abilitatilor organizatorice;
-Abilitati bune de comunicare.

Conditii de munca:
Programul de lucru este de la 08:30 - 17:30.

Oferim:

Cursuri gratuite de formare si dezvoltare profesionala;
Ajutor material pentru evenimente speciale;
Prima de performanta;
Pauza dulce cu ceai si biscuiti;
Echipa dinamica si ambitioasa.

Persoanele interesate sunt invitate sa depuna CV-ul la: hr@fincombank.com , indicind functia pentru care aplica si localitatea.

Применить