// Карьера / Список вакансий

Sef Casa Sucursala Chisinau

Cerinte fata de candidati:
? Studii medii speciale sau superioare
? Cunoasterea limbii romane si ruse
? Cunoasterea calculatorului la nivel de utilizator
? Responsabilitate, atentie la detalii, toleranta la stres, abilitati de comunicare

Atributiile de baza si responsabilitatile postului:

? Planificarea, organizarea si controlul activitatii casierilor-operatori ai sucursalei si Agentiilor sucursalei
? Oferirea informatiei si consultantei clientilor/angajatilor sucursalei cu privire la produsele bancare, conditiile de vinzare si deservire
? Efectuarea operatiunilor de cumparare/vinzare a valutei in numerar, efectuarea operatiunilor cu cardurile bancare prin intermediul POS ? terminalului, expedierea si eliberarea numerarului folosind sisteme de transferuri rapide, alimentarea numerarului catre diferite tipuri de conturi ale clientilor bancii
? Asigurarea transferului la timp la control a raportului zilnic la sfirsitul zilei de lucru sau in cazul agentiilor - in ziua colectarii de la agentie
? Executarea planului de vinzari a produselor bancare, stabilit de Directorul sucursalei

Persoanele interesate sunt invitate sa aplice CV-ul la: hr@fincombank.com , indicind in tema scrisorii: Sef casa

Применить