// Карьера / Список вакансий

Directia Administrativa, Specialist

Angajam:
Specialist coordonator, Directia Administrativa

Cautam: un coleg, cu spirit organizatoric si de initiativa, abilitati de comunicare si capacitate de a lucra in echipa.

Responsabilitati de baza:

- Sa indeplinesca obligatiunile care ii sunt atribuite calitativ, in termeni si in conformitate cu cerintele actelor normative si legislative;
- Sa asigure primirea si executarea cererilor privind obiectele de publicitate;
- In colaborare cu sectia marketing, sa pregateasca materialele necesare si sa incheie contracte cu companiile de publicitate si tipografii;
- Sa monitorizeze derularea contractelor si sa efectueze receptia si, daca este necesar, sa distribuie si sa livreze produsele promotionale;
- Sa tina o evidenta si sa monitorizeaza starea tehnica a panourilor publicitare a Bancii, sa participe la inventarierea activelor materiale.

Cerinte fata de candidat:
- Studii superioare, preferabil tehnice;
- Vechime in munca de nu mai putin de 2 ani;
- Experienta intr-un post similar ? avantaj;
- Cunoasterea limbilor romana si rusa;
- PC - utilizator experimentat;
- Permis de conducere, categoria B;

Daca te-ai regasit printre rindurile de mai sus, depune CV-ul prin e-mail: hr@fincombank.com, indicind in tema scrisorii: Specialist Administrativ.

Vor fi contactati doar candidatii selectati.
Применить