// Cariera / Lista posturilor vacante

Specialist Call-Center

Cerinte pentru exercitare:
- experienta in domeniu reprezinta un avantaj;
- cunoasterea limbilor romana si ruse la nivel avansat;
- cunoasterea limbii engleze este un avantaj;
- aptitudini excelente de comunicare
- rezistenta la situatii de stres;
- capacitatea de a gasi contact cu clientii dificili.

Responsabilitati:
- sa efectueze apeluri telefonice in scopul promovarii si vinzarii de produse si servicii ale bancii;
- inregistrarea in sistem a sunetelor si cererilor;
- selectarea si identificarea solutiilor optime pentru client si banca;
- receptionarea apelurilor

Oferim:
- angajare oficiala cu pachet social deplin
- stagierea persoanelor selectate
- lucru intr-un colectiv tinar si ambitios
- training-uri de specialitate si oportunitati de dezvoltare a carierei

Persoanele interesate sunt invitate sa depuna CV prin e-mail: hr@fincombank.com, indicind in tema scrisorii codul de referinta CALL