FinComBank

Cursul valutar

BNM cumpărare vînzare
USD 19.2831  - -
EUR 20.7399 - -
RUB 0.3427  - -
RON 4.5679 - -
UAH 0.7207  - -
GBP 24.6998 - -
[ 24.04.2017 ]

* Cursurile valutare afişate sunt valabile pentru filiala "Centru". În alte subdiviziuni ale Băncii cursurile valutare pot varia.

Adresează-te

   on-line
*Nume *E-mail
*Cod:

Pagina a fost vizitată 1994 ori
Site-ul a fost vizitat de 219943 persoane
Site-ul este folosit de persoane

Posturi vacante

FinComBank S.A. anunţă post vacant

Responsabilităţi:

  • Organizarea şi coordonarea activităţii Agenţiei
  • Promovarea imaginii Băncii
  • Promovarea produselor şi serviciilor Băncii, implicându-se activ în activitatea de vînzare
  • Controlul îndeplinirii planului de afaceri a Agenţiei
  • Administrarea portofoliului de credite

Cerinţe obligatorii pentru candidaţi:

  • Studii superioare economice
  • Experienţă în domeniul creditării şi microcreditării
  • Cunoaşterea produselor şi serviciilor oferite de Bancă
  • Abilităţi de comunicare şi negociere
  • Abilităţi de lucru în echipă şi individual
  • Abilitaţi de organizare, planificare şi gestionare a timpului
  • Orientare către clienţi şi rezultate

Oferim:

  • Angajare oficială cu pachet social deplin
  • Lucru într-un colectiv tînar şi ambiţios
  • Training-uri de specialitate şi oportunităţi de dezvoltăre a carierei
  • Salariu+bonusuri (un sistem de bonusuri care depinde numai de rezultatele muncii)

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul cu poză prin e-mail: hr@fincombank.com, indicînd în tema scrisorii codul de referinţă – AS şi  oraşul în care doriţi să activaţi.

Pentru interviu vor fi contactate doar persoanele selectate în baza CV-ului.